Denný športový LONGI kemp (19.8. – 23.8. 2024)

Registrácia na kemp

Termín: 19.8. – 23.8.2024 (od 8:00 do 16:30)

Pre koho: pre deti od 5 rokov

Počet miest: 20

Prihlásiť Dieťa na kemp

Program kempu

Program športového kempu je koncipovaný tak, aby deti spoznali rozličné športy a zažili kopec zábavy s kamarátmi a trénermi.

Deti si vyskúšajú:

atletické disciplíny

plážový volejbal

športové hry

kolieskové korčule

bicykle a pump trek pri Juvente

paddleboardy v Karloveskej zátoke

plávanie – kúpalisko alebo plaváreň

ZOO

Cena za kemp: 155€

Cena zahŕňa:

jedlo (desiata, obed, olovrant)

športové potreby (okrem bicyklov a korčúľ)

vstupné do ZOO, na kúpalisko/plaváreň

lístky na MHD

prekvapenie pre každé dieťa

Storno podmienky pre Longi kempy

Ak sa dieťa kempu nemôže zúčastniť z vážnych zdravotných dôvodov a tieto sú zdokladované lekárskym potvrdením, uhradený poplatok za kemp Vám vrátime v plnej výške.

V prípade neúčasti dieťaťa bez lekárskeho potvrdenia je výška storna nasledovná:

• zrušenie mesiac pred začiatkom tábora – 30% z poplatku za kemp
  • zrušenie týždeň pred začiatkom tábora – 100% z poplatku za kemp

Často kladené otázky k Longi kempu

Kemp sa považuje za objednaný a miesto dieťaťa rezervované vyplnením prihlášky a zaplatením poplatku za kemp. Poplatok za kemp je potrebné uhradiť do 7 dní od vyplnenia prihlášky v plnej výške na účet klubu. Po tomto termíne rezervácia miesta na kempe prepadá. Platba je možná bankovým prevodom alebo kartou online. Nie je možná platba v hotovosti.

Program kempu vždy prispôsobujeme aktuálnemu počasiu. V prípade mierneho dažďa treba deti primerane obliecť a program sa nemení. Tréner upraví  program a jeho časovanie podľa počasia (deti zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ako je silný dážd, búrka a pod., majú deti náhradný program: múzeum, ZOO, alebo plaváreň.

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tričku, iné v ľahkej mikine). Dieťa potrebuje vhodnú športovú obuv, šiltovku, do batoha treba zbaliť ľahkú bundu proti dažďu a fľašu s vodou. V prípade slnečného počasia Je vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno. Pribaľte prípadne aj repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: kartička poistenca (stačí kópia), fľaša s vodou, batoh, nepremokavú bundu/pršiplášť. Podrobnejšie inštrukcie (kedy treba zbaliť aj plavky, malý uterák a pod.) vám zašleme pred začatím kempu v programe na jednotlivé dni.

Zhruba týždeň pred začiatkom kempu pošleme všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Informácie o alergii, intolerancii a iné špecifiká zdravotného stavu uvedťe pri vypĺňaní prihlášky. Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo alebo individuálne dohodneme jedálniček.  Rovnako odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávaní dieťaťa.

V prípade, že dieťa ochorie alebo nastanú zdravotné komplikácie (úraz, zlomenina a pod.), Vám bude poplatok za kemp vrátený v plnej výške po predložení lekárskeho potvrdenia.

Áno, po úhrade posielame faktúru. Spracovanie môže trvať niekoľko dní.

Žiaľ, zľavy neposkytujeme. Ani v prípade súrodencov, ani v prípade skrátenia kempu.

Dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládne nariadenia. Ak sa tábor nebude môcť uskutočniť z rozhodnutia vlády, v prípade mimoriadnych okolností alebo z iných objektívnych dôvodov, uhradený poplatok za tábor Vám vrátime v plnej výške.

Áno, v prípade, že ochorenie dieťaťa zdokladujete lekárskym potvrdením, uhradený poplatok za kemp Vám bude vrátený v plnej výške. Žiaľ, karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za kemp. Prosím informujte nás o Vašej situácii, čo najskôr, aby sme mohli nájsť vyhovujúce riešenie: využitie uhradených poplatkov za tábor na iné tréningové programy a kempy, nájdenie náhradníka a pod.