Atletika pre deti

Tréningové skupiny pre deti

Členský poplatok: 190 € (za školský polrok)

Tréning: 2x týždenne (pondelok a streda)

Longi Mini

od 2 do 3 rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 2 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 16:00 – 16:45

Streda: 16:00 – 16:45

Pestrý program, ktorý je spojením základných pohybových schopností (bež, skoč, hoď), gymnastických základov (orientácia v priestore, kotúľ, vis, lezenie) a veselých tématických pesničiek.

Dieťa okrem cvičenia získa kontakt s rovesníkmi. Po absolvovaní kurzu je samostatnejšie, odolnejšie a pripravené aj na prvé škôlkárske zážitky.

Doba cvičenia: 45 minút

Prihlásiť dieťa do Longi Mini

Longi Midi

od 3 do 4 rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 3 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 16:00 – 17:00

Streda: 16:00 – 17:00

Rozvoj všestrannosti využitím rôznych športov formou hier (atletika, gymnastika, loptové hry, silovo-koordinačné hry).

Získavanie pozitívneho vzťahu k športu.

Prihlásiť dieťa do Longi Midi
Longi Midi
Longi Maxi

od 5 do 6 rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 5 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 16:00 – 17:00

Streda: 16:00 – 17:00

Získavanie pozitívneho vzťahu k športu.

Prihlásiť dieťa do Longi Maxi

Longi SuperMaxi

od 7 do 8 rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 7 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:00

Streda: 17:00 – 18:00

Zameranie na dynamické športy, hry na rozvoj rýchlosti, obratnosti atletickou formou a športovými hrami.

Dôraz na silovo-koordinačné cvičenia potrebné pre väčšinu športov.

Prihlásiť dieťa do Longi SuperMaxi
Longi - supermaxi
Longi Junior

od 9 do 11 rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 9 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:30

Streda: 17:00 – 18:30

Základy všetkých atletických disciplín, kondičný tréning hravou formou pre rôzne športy.

Individuálna športová príprava so smerovaním ku konkrétnejším športom ale stále s princípmi všeobecnosti.

Získavanie skúseností v atletických súťažiach.

Doba cvičenia: 1,5 hodiny

Prihlásiť dieťa do Longi Junior

Longi Performance

11 a viac rokov

Podmienkou účasti na kurze je dovŕšenie 11 rokov v momente nástupu. Prosíme, rešpektujte túto hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:30

Streda: 17:00 – 18:30

Kondičná príprava mládeže pre rôzne športy a preteky na atletickom základe.

Doba cvičenia: 1,5 hodiny

Prihlásiť dieťa do Longi Preformance