Atletika pre deti

Tr├ęningov├ę skupiny pre deti

─îlensk├Ż poplatok: 190 ÔéČ (za ┼íkolsk├Ż polrok)

Tr├ęning: 2x t├Ż┼żdenne (pondelok a streda)

Longi Mini

od 2 do 3 rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 2 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 16:00 – 16:45

Streda: 16:00 – 16:45

Pestr├Ż program, ktor├Ż je spojen├şm z├íkladn├Żch pohybov├Żch schopnost├ş (be┼ż, sko─Ź, ho─Ć), gymnastick├Żch z├íkladov (orient├ícia v priestore, kot├║─ż, vis, lezenie) a vesel├Żch t├ęmatick├Żch pesni─Źiek.

Die┼ąa okrem cvi─Źenia z├şska kontakt s rovesn├şkmi. Po absolvovan├ş kurzu je samostatnej┼íie, odolnej┼íie a pripraven├ę aj na prv├ę ┼ík├┤lk├írske z├í┼żitky.

Doba cvi─Źenia: 45 min├║t

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi Mini

Longi Midi

od 3 do 4 rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 3 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 16:00 – 17:00

Streda: 16:00 – 17:00

Rozvoj v┼íestrannosti vyu┼żit├şm r├┤znych ┼íportov formou hier (atletika, gymnastika, loptov├ę hry, silovo-koordina─Źn├ę hry).

Z├şskavanie pozit├şvneho vz┼ąahu k ┼íportu.

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi Midi
Longi Midi
Longi Maxi

od 5 do 6 rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 5 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 16:00 – 17:00

Streda: 16:00 – 17:00

Z├şskavanie pozit├şvneho vz┼ąahu k ┼íportu.

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi Maxi

Longi SuperMaxi

od 7 do 8 rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 7 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:00

Streda: 17:00 – 18:00

Zameranie na dynamick├ę ┼íporty, hry na rozvoj r├Żchlosti, obratnosti atletickou formou a ┼íportov├Żmi hrami.

D├┤raz na silovo-koordina─Źn├ę cvi─Źenia potrebn├ę pre v├Ą─Ź┼íinu ┼íportov.

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi SuperMaxi
Longi - supermaxi
Longi Junior

od 9 do 11 rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 9 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:30

Streda: 17:00 – 18:30

Z├íklady v┼íetk├Żch atletick├Żch discipl├şn, kondi─Źn├Ż tr├ęning hravou formou pre r├┤zne ┼íporty.

Individu├ílna ┼íportov├í pr├şprava so smerovan├şm ku konkr├ętnej┼í├şm ┼íportom ale st├íle s princ├şpmi v┼íeobecnosti.

Z├şskavanie sk├║senost├ş v atletick├Żch s├║┼ąa┼żiach.

Doba cvi─Źenia: 1,5 hodiny

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi Junior

Longi Performance

11 a viac rokov

Podmienkou ├║─Źasti na kurze je dov┼Ľ┼íenie 11 rokov v momente n├ístupu. Pros├şme, re┼ípektujte t├║to hranicu.

Pondelok: 17:00 – 18:30

Streda: 17:00 – 18:30

Kondi─Źn├í pr├şprava ml├íde┼że pre r├┤zne ┼íporty a preteky na atletickom z├íklade.

Doba cvi─Źenia: 1,5 hodiny

Prihl├ísi┼ą die┼ąa do Longi Preformance